Reklama

Premiera nowej produkcji studia BioWare przesunięta

​Wygląda na to, że na nowy projekt developerów z BioWare przyjdzie nam poczekać znacznie dłużej. Koncern Electronic Arts ujawnił, że tajemnicza gra ukaże się później.

Oczywiście dotychczas nigdy nie podano dokładnej daty premiery powstającej produkcji. Zakładano jednak, że tytuł ujrzy światło dzienne w bieżącym roku rozliczeniowym, który potrwa do marca przyszłego roku.

W trakcie konferencji zorganizowanej w związku z publikacją najnowszych wyników finansowych Electronic Arts, przedstawiciele firmy oznajmili, że plany uległy zmianie. Teraz gra powinna ukazać się w następnym roku fiskalnym, który rozpocznie się w kwietniu 2018.

Dotychczas ujawniono niewiele szczegółów na temat projektu. Wiadomo jednak, że będzie pierwszą odsłoną zupełnie nowej serii i tworzona jest w formie usługi. Innymi słowy - BioWare położy nacisk na rozgrywkę sieciową i regularne rozwijanie produkcji nowymi elementami. Niczym Destiny.

Reklama

Powodem przesunięcia premiery jest - jak wyjaśnia Blake Jorgensen, odpowiedzialny w Electronic Arts za kwestie finansowe - chęć dopracowania gry, a w szczególności opcji multiplayerowych. Dyrektor generalny koncernu - Andrew Wilson - podkreślił też, że na opóźnienie nie miały ponoć wpływu gorsze wyniki sprzedażowe Mass Effect: Andromeda.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama