Reklama

Premiera globalnego świata w grze Islandoom

​Islandoom to darmowa gra strategiczna dostępna przez przeglądarkę internetową. Gracze dołączają do wspólnego świata i rozpoczynają rozgrywkę polegającą na zbudowaniu potężnego morskiego imperium a następnie wspólnie z sojuszem przejęcia kontroli nad wyspiarskim światem.

Gracze mogą tworzyć przeróżne strategie rozwoju swojego imperium, począwszy od wznoszenia coraz to nowocześniejszych budynków do tworzenia armii składającej się z zaawansowanych jednostek morskich.

Do stworzenia militarnej potęgi gracze muszą wydobywać ogromne ilości surowców, te zaś można produkować w swoich kopalniach, wykonując setki zadań lub atakując piratów czy też prawdziwych graczy. Rozwój pozostawiony samemu sobie będzie niezwykle trudny w świecie Islandoom dlatego tez dołączenie do sojuszu jest niezbędne by walczyć o dominacje.

Reklama

Islandoom dostało całkowicie nową mapę, od teraz wszystkie budynki widoczne są na pierwszym planie przez co wygląd imperium jest zdecydowanie uproszczony. Zmieniony został samouczek tak by nowi gracze mogli się nauczyć zarządzania swoją pierwszą wyspą. Po samouczku gracz mają do dyspozycji całkowicie przeprojektowanie drzewo zadań z setkami zadań, które pomogą gromadzić surowce i zaznajomić się z grą.

Do gry została wprowadzona największą aktualizacja do tej pory. Całkowicie zmieniony wręcz stworzony od nowa tryb Bohatera, który posiada ponad 50 kart możliwych do ulepszenia. Karty zostały podzielone na cztery kategorie: militarne, ekonomiczne, użytkowe i jednorazowe. Bohater zdobywa karty na ekspedycjach, wyzwaniach militarnych oraz wyzwaniach bohatera. Posiadasz nadmiar waluty Islandoom? Wymień ją na wartościowe karty w sklepie. Pamiętaj tylko, że jest limitowana ilość sztuk w sklepie.

Specjalnie dla nowych i weteranów Islandoom został przygotowany przez producentów kod promocyjny.

150 Punktów Premium zostanie dodane do waszych kont po wprowadzeniu kodu premium: INTERIA-ISLANDOOM w zakładce "Sklep premium" - TUTAJ.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy