Reklama

Premiera Franko 2: Revenge is Back opóźniona

Franko 2: Revenge is Back - kontynuacja kultowej polskiej chodzonej bijatyki sprzed lat, która została ufundowana przez graczy - miało ukazać się pod koniec przyszłego miesiąca.

Niestety terminu tego nie uda się dotrzymać - twórcy gry poinformowali, że zostali zmuszeni przesunąć premierę na bliżej nieznany (na razie) termin. W mailu rozesłanym do darczyńców developerzy tłumaczą, że choć prace nad Franko 2: Revenge is Back trwają pełną parą, pomysłów wciąż przybywa a projekt nadal się rozrasta.

Poza tym chcą, by ich produkt satysfakcjonował nie tylko ich, ale i graczy, a to przekłada się na wydłużony czas produkcji, w czym nie pomaga fakt, że zajmują się grą po godzinach normalnej pracy zawodowej. W związku z tym twórcy postanowili przesunąć premierę.

Reklama

Na kiedy? Tego dokładnie nie wiadomo, ale konkretny termin debiutu powinien zostać podany na jesieni, najprawdopodobniej w okolicach października. Developerzy mają nadzieję, że nowa data premiery Franko 2: Revenge is Back umożliwi im ukończyć w pełni prace nad projektem.

I jeszcze jedno - choć debiut produkcji został opóźniony, nagrody dla darczyńców za wsparcie (a więc różnego rodzaju kubki czy podkładki pod myszkę) zostaną wysłane zgodnie z planem, czyli na przełomie czerwca i lipca.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama