Reklama

Premiera Cyberpunk 2077 "w najbliższych kwartałach"

​CD Projekt opublikował dziś rano wyniki finansowe za ubiegły rok, chwaląc się wzrostem sprzedaży w sklepie GOG.com oraz dalszą, świetną sprzedaż Wiedźmina 3. Jak na podsumowanie przeszłości przystało, zabrakło zbyt wielu odniesień do przyszłości, lecz są pewne wskazówki.

A więc futurystyczna gra akcji ukaże się "w najbliższych kwartałach". Mamy dopiero pierwszy kwartał, więc wydaje się, że oczekiwany tytuł może zadebiutować jeszcze w tym roku. To byłoby spore zaskoczenie dla osób, które przewidują wydanie dopiero w 2020 roku, a być może nawet później.

To dość interesujące stanowisko, ponieważ jeszcze na początku marca w specjalnym materiale Sony na temat polskiego studia słyszeliśmy, że oczekiwany tytuł jest "daleki od ukończenia". Powtórzono także zapewnienia sprzed lat, że gra ukaże się, "gdy będzie gotowa". "Daleko" to pojęcie względne?

Reklama

Wszystko wskazuje więc na to, że czerwiec szykuje się na doprawdy interesujący miesiąc dla wszystkich fanów oczekujących na następny tytuł studia. CD Projekt potwierdził bowiem na początku marca, że studio pojawi się na czerwcowych targach E3, zabierając ze sobą Cyberpunk 2077.

Nie wiadomo obecnie, czy Cyberpunk 2077 także zamierza pojawić się na scenie. Tak właśnie było w ubiegłym roku, gdy oczekiwana polska produkcja zakończyła prezentację Microsoftu. Na samych targach, za zamkniętymi drzwiami pokazywano także obszerny gameplay, prezentujący sporo akcji.

Ten sam materiał wideo trafił kilka miesięcy później do sieci, w sam raz na sierpniową imprezę Gamescom. Deweloperzy zaprezentowali całe mnóstwo interesujących elementów rozgrywki, lecz jednocześnie cały czas zapewniali, że mamy do czynienia z wczesną wersją rozwojową.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje