Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Premiera Birthdays the Beginning przełożona

​Przedstawiciele NIS America ujawnili, że Birthdays the Beginning - tytuł nawiązujący do słynnego Minecrafta - ukaże się później niż planowano.

Oryginalnie produkcja miała zadebiutować 10 marca, o czym poinformowano zaledwie kilka tygodni temu - w ubiegłym miesiącu. Teraz jednak podano, że gra pojawi się na rynkach zachodnich dopiero 12 maja.

Reklama

Nie wyjaśniono jednak, dlaczego postanowiono przełożyć datę premiery. Nie można jednak wykluczyć, że głównym powodem podjętej decyzji jest po prostu chęć dopracowania powstającej produkcji.

Za projekt odpowiada studio Toybox Inc., na czele którego stoi Yasuhiro Wada - jeden z twórców popularnej rolniczej serii Harvest Moon. Sama gra w swoich założeniach do pewnego stopnia przypomina Minecrafta.

Rozgrywka polegać ma przede wszystkim na modyfikowaniu wirtualnego świata, który ma formę sześcianu. Można będzie na przykład zmienić ukształtowanie terenu, a także temperaturę oraz klimat, co z kolei wpłynie na powstające gatunku zwierząt.

W planach jest również kampania fabularna, w której wcielimy się w postać odkrywającą nietypowe uniwersum. Całość okraszona zostanie kolorową oprawą graficzną, która na opublikowanych dotychczas materiałach prezentuje się dosyć ładnie.

Birthdays the Beginning zostanie wydane na PC oraz konsoli PlayStation 4.

Dowiedz się więcej na temat: Birthdays the Beginning

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje