Reklama

Premiera Barotraumy we wczesnym dostępie zapowiedziana na 5 czerwca

​Wydawca Daedalic Entertainment i niezależni deweloperzy FakeFish oraz Undertow Games ogłosili dziś, że 5 czerwca tego roku Barotrauma pojawi się we wczesnym dostępie na Steamie. Tytuł jest przeznaczony na komputery osobiste z systemem Windows, Mac i Linux.

Barotrauma wysyła do 16 graczy w podwodną podróż pod powierzchnię księżyca Jowisza, gdzie odkrywają oni obce cuda i okropności, dowodzą podwodną maszynerią i walczą z czyhającymi na każdym rogu niebezpieczeństwami. 

Nowy materiał wideo objaśniający główne cechy Barotraumy można znaleźć poniżej: 

W Barotraumie, gracze poruszają się po lodowatym oceanie wypełnionym dziwnymi stworzeniami, odkrywają obce ruiny i współpracują z członkami załogi, by ukończyć w trakcie swojej podróży misje. Wybiorą oni jedną z kilku klas, by zarządzać wspólnie systemami takimi jak działa, silniki, sonar, a nawet reaktor jądrowy. Należy przygotować się na ataki wrogich potworów, pozaziemskich wirusów i śmiertelne radioaktywne wycieki. Uwaga - niektóre zagrożenia czają się tuż za rogiem! Tryb zdrajcy to opcja, która losowo przypisuje graczowi rolę spiskowca z misjami jak zabójstwo czy sabotaż. 

Reklama

Z proceduralnie generowanymi poziomami i pełnym wsparciem moddingu, Barotrauma spodoba się zwolennikom twórczego chaosu. Fizyka ragdoll zapewnia grze niekonwencjonalny klimat - zarówno granie, jak i oglądanie rozgrywki dostarcza wiele frajdy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy