Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Predator: Hunting Grounds otrzyma DLC z Arnoldem Schwarzeneggerem

​Gra, która zadebiutowała w ubiegłym miesiącu, nie została najlepiej przyjęta przez recenzentów, ale jest szansa, że niebawem się to zmieni.

Marka Predator kojarzy nam się przede wszystkim z kultowym filmem, skoro więc w bazującej na nim grze wideo brakuje znanych wszystkim postaci i odgrywających ich aktorów (gdzie są Jesse Ventura, Danny Glover i co najważniejsze, Arnold Schwarzenegger?), to nikogo nie powinny dziwić średnie oceny.

Reklama

Na taki właśnie scenariusz zdecydowała się ekipa IllFonic i nieco się na nim przejechała, ale na szczęście postanowiła naprawić swoje błędy i właśnie doczekaliśmy się zapowiedzi ciekawego DLC.

Rozszerzenie wprowadzi do gry postać Dutcha, a co więcej głosu użyczy mu sam Arnold Schwarzenegger, więc fani filmu powinni być usatysfakcjonowani. Poza tym, nie chodzi tu tylko o skórkę i przypadkowe słowa czy zdania wypowiadane przez postać w grze, bo aktor nagrał serię audio logów, z detalami opisujących, co działo się z jego postacią od czasu oryginalnego filmu. Mówiąc krótko, to gratka nie tylko dla graczy, ale i fanów filmu, bo to pierwsza aktualizacja losów postaci Dutcha od 33 lat!

Jak opisuje te audio logi Jared Gerritzen, dyrektor kreatywny Illfonic: - Przesłanie jest takie, że Dutch nagrywał te taśmy od 1987 roku, po pierwszym filmie. Taśmy te są jakby zabezpieczeniem na wypadek, gdyby został porwany lub zabity i mówią o tym, co właśnie robi. To właśnie one zostaną wykorzystane, żeby nakreślić jego historię.

Nasz zespół sprawdzał poprawność tej historii, mieliśmy wiele spotkań, których celem było upewnienie się, że nie ma tu dziur, ponieważ wciskamy ją do uniwersum. To nie jest tak, że po ‘87 Dutch poszedł w świat i nie zrobił nic związanego z uniwersum. Właściwie to związaliśmy jego nową historię z uniwersum.

Illfonic zdradziło przy okazji, że być może za jakiś czas dostaniemy więce ulubionych bohaterów filmowych, pozostaje więc tylko trzymać kciuki, żeby to się udało. Warto też dodać, że chociaż wszyscy gracze będą mieli dostęp do logów Dutcha, podobnie jak karabinu i noża Arnolda, to sama postać będzie płatna. DLC zadebiutuje już 26 maja, jednocześnie na PC i PlayStation 4, ale nie poznaliśmy jeszcze jego ceny.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Dowiedz się więcej na temat: Predator: Hunting Grounds

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje