Reklama

Poznań Game Arena 2018: INEA zadba o stabilną sieć podczas targów

​INEA, lider usług telekomunikacyjnych w Wielkopolsce, został oficjalnym sponsorem technicznym największych w Europie Środkowo-Wschodniej targów poświęconych grom wideo, rozrywce i multimediom - Poznań Game Arena 2018. Impreza odbędzie się w dniach 12-14 października na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Firma dostarczy szybkie łącze nie tylko wystawcom, ale również odwiedzającym, dla których na terenie imprezy zostaną udostępnione strefy z ogólnodostępnym internetem bezprzewodowym.

"Dostarczenie internetu na tak wielkie wydarzenie technologiczne jest sporym wyzwaniem. Na targach swoje produkty i usługi prezentują dziesiątki wystawców, często prowadzone są turnieje on-line w gry wideo, co wymaga szybkiego i niezawodnego połączenia z siecią. Jest to niełatwe zadanie, ale jako jeden z liderów technologii światłowodowej znamy się na tym, co robimy i nie boimy się go podjąć" - mówi Michał Bartkowiak, Chief Operating Officer INEA.

Reklama

Poznań Game Arena to targi odwiedzane przez ponad 70 tysięcy graczy. Impreza odbędzie się w dniach od 12 do 14 października 2018 r. i będzie otwarta dla publiczności (wstęp jest biletowany).

Dowiedz się więcej na temat: Poznań Game Arena 2018

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje