Reklama

Poznaliśmy pierwsze szczegóły na temat Spider-Mana 2?

​Użytkownik Reddita o pseudonimie leak46362736 podzielił się sporą garścią doniesień na temat kontynuacji Marvel's Spider-Man.

Według anonimowego informatora, prace nad grą są już na zaawansowanym etapie i pomimo pandemii koronawirusa postępują dynamicznie. Autorzy w chwili obecnej mają się skupiać na rozwoju samej rozgrywki.

Reklama

Jak podaje leak46362736 (ostrzegamy przed spoilerami), fabuła Spider-Mana 2 skoncentruje się na symbiocie, czyli znanym z komiksów Marvela, tajemniczym obiekcie, który potrafi przejąć kontrolę nad czyimś ciałem. Jedną z jego ofiar ma się stać Peter Parker. Nie wiadomo, kto będzie głównym wrogiem Człowieka-Pająka, ale w grze prawdopodobnie stawimy czoła Wraithowi i Jaszczurowi.

Autorzy przygotowują większą mapę niż ta znana z "jedynki", ale nic więcej na ten temat nie wiadomo. Leak46362736 podaje, że w grze pokierujemy nie tylko Peterem Parkerem, ale także Milesem Moralesem. Po ukończeniu fabuły będziemy się pomiędzy nimi swobodnie przełączać.

Zdaniem leak46362736, studio Insomniac Games nie chce, aby gracze mieli wrażenie, że zaczynają wszystko od nowa, dlatego w Spider-Manie 2 znajdzie się opcja wykorzystania stanów gry z "jedynki". Pozwoli to odblokować część gadżetów, ulepszeń i strojów.

Oczywiście nie możemy mieć jakiejkolwiek, nawet częściowej pewności, że powyższe doniesienia pochodzą z wiarygodnego źródła. Trzeba jednak przyznać, że są na tyle interesujące, że warto się nimi podzielić. A kiedy możemy oczekiwać premiery Spider-Mana 2? I czy gra będzie dostępna na PlayStation 4, czy tylko na PlayStation 5? Na tę chwilę trudno powiedzieć.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje