Reklama

Poznaliśmy pierwsze szczegóły jednej z gier z projektu Deus Ex: Universe?

Całkiem możliwe, że poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące jednej z gier wchodzących w skład zapowiedzianego niedawno projektu Deus Ex: Universe.

Całkiem możliwe, że poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące jednej z gier wchodzących w skład zapowiedzianego niedawno projektu Deus Ex: Universe. W sieci pojawiło się ogłoszenie, w którym poszukuje się kandydata do roli pewnego bohatera produkcji.

W serwisie NYC Castings pojawiło się ogłoszenie, którego autorzy poszukują aktora na potrzeby niezapowiedzianej gry powstającej w Montrealu. Co prawda nie pada w nim tytuł Deus Ex, ale jego opis nie pozostawia złudzeń, że dotyczy właśnie nowej odsłony cyklu.

Poszukiwany kandydat miałby się wcielić w Hiroshiego Saito - nieco ponad trzydziestoletniego Japończyka, który jest "agentem Illuminati". Jego najnowszym zadaniem jest infiltracja organizacji Augmented Rights Coalition (jak sama nazwa wskazuje, zajmuje się prawami ludzi z wszczepami), by zastąpić jej przywódcę i ją zdyskredytować dokonując kilka ataków w jej imieniu.

Reklama

Saito określany jest jako "okrutny, niesympatyczny, przebiegły i arogancki, a także zdyscyplinowany, nie wykazujący żadnych emocji, inteligentny oraz wytrwały". Jak wspomnieliśmy wyżej, w ogłoszeniu nie pada tytuł Deus Ex, ale może być chyba tylko jedna gra o wszczepach powstająca w Montrealu. Prawda?

Dowiedz się więcej na temat: Deus Ex: Universe | Square Enix | RPG

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje