Reklama

Poznaliśmy ofertę Games with Gold na lipiec – szału nie ma

​Już zbliża się lipiec, więc tradycyjnie Microsoft opublikował informacje odnośnie do tego, jakie nowe gry pojawią się w usłudze Games with Gold. Niestety, można powiedzieć od razu, że to nowe zestawienie nie podbije serc większości graczy. Są może jednak też tacy, którym ten zestaw przypadnie do gustu.

Games with Gold lipiec 2021 - oferta

Jak zwykle zaprezentowano dwie gry na Xboxa One, a także dwie gry na konsolę Xbox 360. Żaden tytuł nie jest mocno rozpoznawalny, natomiast Xbox zarzeka się, że łącznie otrzymujemy gry o wartości 79,96 dolarów.

Tytuły na konsolę Xbox One to:

  • Planet Alpha (od 1 lipca do 31 lipca)
  • Rock of Ages III: Make & Break (od 16 lipca do 15 sierpnia)

Planet Alpha to gra zręcznościowa z 2018 roku, wyprodukowana przez studio o nazwie... Planet Alpha Game Studio. Wersja na Xbox One na Metacriticu ma ocenę krytyków na poziomie 72/100, a graczy 6.9/10. Pojawiła się też na PC, PS4 i Switchu.

Reklama

Rock of Ages III: Make & Break to tytuł świeższy, z czerwca 2020 roku. Jak wskazuje sam tytuł, jest to już trzecia odsłona tej serii gier strategiczno-logicznych opartych o mechanikę tower defense. Wersję na Xboxa One krytycy ocenili na 74/100, a głosów fanów jest zbyt mało, aby obliczyć ich opinię.

Z kolei oferta na Xbox 360 prezentuje się następująco:

  • Conker: Live & Reloaded (od 1 lipca do 15 lipca)
  • Midway Arcade Origins (od 16 lipca do 31 lipca).

Conker: Live & Reloaded to starszawa już platformówka od Rare, wydana po raz pierwszy w 2005 roku na konsolę Xbox.

Midway Arcade Origins to nie jedna gra, a kompilacja aż 30 klasycznych arcade’ówek od Midway, takich jak m.in. Rampage czy Defender. Wydano ją w 2012 roku.
Kto może dodać do swojego konta darmowe gry?

We wspomnianych powyżej okresach dane tytuły są dostępne do przypisania do swojego konta za darmo dla subskrybentów usługi Xbox Live Gold, w skład której wchodzi Games with Gold. Live Gold można wykupić oddzielnie, ale też jest ono częścią subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate, w skład której wchodzi także m.in. Xbox Cloud Gaming i EA Play.

Cóż, Microsoft raczej lipcowymi propozycjami nie zrobi szumu, ale trzeba przyznać, że przynajmniej są to relatywnie nieźle oceniane gry, chociaż oczywiście nie tytuły AAA. Dajcie znać, co Wy o nich sądzicie i czy planujecie którąś z tych gier wypróbować (lub może już w nią graliście)!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy