Poznaliśmy kolejną grę, którą Epic Games udostępni za darmo!

​Jak co tydzień, Epic Games raczy swoich użytkowników kolejnymi grami możliwymi do pobrania zupełnie za darmo. W czwartek 21 października podtrzymana zostanie mroczna konwencja tematyczna i na Epicu pojawi się psychologiczny horror przygodowy: Among The Sleep.

Epic nie zamierza póki co wychodzić z ciemnych klimatów, coraz mocniej zbliżając nas do nadchodzącego święta Halloween. Jeszcze do 21 października na platformie można za darmo pozyskać Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse - grę, która nasycona jest klimatem zombie przepełnionym upiorną wręcz tematyką. Wysoko oceniana produkcja na pewno znajdzie śmiałków, którzy postanowią znaleźć się w samym środku miasta Punchbowl.

W tym tygodniu, oprócz Stubbs the Zombie, nabyć można również darmowy pakiet do gry Paladins, w którym znajduje się dostęp do 4 czempionów (Androxusa, Rauma, Tyrę oraz Yinga).

Reklama

Psychologiczny horror - podążaj za snami małego dziecka

21 października o godzinie 17:00 - Epic Games udostępni kolejną grę do pobrania. Tym razem będzie to dzieło od niezależnych twórców z Krillbite Studio - Among The Sleep. Produkcja nadal utrzymana jest w dosyć ciężkiej tematyce, chociaż chyba nie aż tak mrocznej jak wcześniejsza propozycja z zombiakami w roli głównej.

Among the Sleep jest horrorem przygodowym, którego fabuła niesie ze sobą pewne przesłanie. Gracz wciela się w rolę dwulatka, który wyrusza na poszukiwanie swojej mamy poznając i odkrywając coraz to kolejne i mroczniejsze sny. W produkcji od Krillbite spojrzymy na świat z perspektywy pierwszej osoby, co dodatkowo powinno wzbudzić imersję w otaczający nas świat.

Wersja Enhanced Edition, którą zaserwuje nam Epic - posiada ulepszoną oprawę graficzną, urozmaicone zagadki i rozgrywkę. W grze pojawią się zupełnie nowe dialogi oraz zupełnie nowy poziom do odkrycia. W wydaniu tym znajdzie się także kilka dodatkowych smaczków, których nie należy raczej zdradzać, tylko odkrywać.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy