Reklama

Poznaliśmy datę premiery Nioh 2. Beta startuje już w piątek

​Team Ninja właśnie podzieliło się z nami datą debiutu drugiej części swojego popularnego tytułu, a także informacją o starcie beta testów.

Pierwszy Nioh zadebiutował na rynku w lutym 2017 roku i choć nie był to jedna z najpopularniejszych gier tej generacji, głównie przez swój wysoki poziom trudności (nie bez przyczyny porównywano ją do produkcji From Software), to znalazła oddanych fanów, którzy z niecierpliwością wyczekują premiery drugiej części. Tę zapowiedziano na ubiegłorocznych targach E3, ale do dziś nie mieliśmy pojęcia, w jaką datę debiutu celuje deweloper - teraz już wiemy, że będzie to wiosna 2020.

Mówiąc dokładniej 13 marca przyszłego roku, co oznacza, że podczas gdy większość deweloperów ucieka z tego gorącego okresu (kiedyś była nim jesień, ale w ostatnich latach mocno się to zmieniło), Team Ninja i Koei Tecmo planują wkomponować się w sam środek. Oficjalnej zapowiedzi dokonał na blogu PlayStation producent gry, Fumihiko Yasuda, który zdradził przy okazji, że od dziś można składać zamówienie przedpremierowe na ten tytuł przez PlayStation Store, co zostanie swoją drogą nagrodzone poprzez specjalne bonusy w samej grze.

Reklama

Jak zaś możemy przeczytać w oficjalnym opisie gry: - Opanuj do mistrzostwa zabójcze sztuki samurajskie jako tajemniczy pół-człowiek, pół-supernaturalny wojownik Yokai, w tym wymagającym sequelu action RPG. Eksploruj niebezpieczną Japonię ery Sengoku-era Japan i śmiercionośne Dark Realm, oba pełne groteski i bezdusznych demonów. Obnaż swoje śmiercionośne bronie, wycinając wrogów na swojej drodze, używając odnowionego systemu walki i zdolności do transformowania w Yokai, żeby uwolnić swoje paranormalne moce.

Przy okazji doczekaliśmy się również nowego zwiastuna gry i informacji, że otwarta beta Nioh 2 startuje już w piątek. Osoby zainteresowane udziałem mogą ściągnąć wersję beta z PlayStation Store, a gracze posiadający poprzednią odsłonę, mogą liczyć na wczytanie swoich stanów gry i granie jako poprzedni protagonista. Przypominamy, że jak na razie Nioh 2 został ogłoszony jedynie na PlayStation 4, ale można spodziewać się, że w końcu zawita również na PC.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy