Reklama

Poznaliśmy datę premiery GTA V na PC?

W ubiegłym miesiącu oficjalnie potwierdzono wydanie Grand Theft Auto V na PC i konsole nowej generacji. Do dziś jednak Rockstar nie ujawnił oficjalnej daty premiery.

Od czego jednak są sklepy internetowe, które niejednokrotnie zdradzały potwierdzone później informacje. Jeden z takich sklepów opublikował dziś datę premiery GTA V na PC - ta może pojawić się szybciej niż się spodziewaliśmy!

Duńska sieć sklepów Coolshop, zajmująca się sprzedażą gier opublikowała w swojej ofercie możliwość przedpremierowego zamówienia GTA V na PC. Na załączonym niżej screenie widać wyraźnie, że gra może pojawić się na półkach sklepowych 14 listopada bieżącego roku.

W internecie zawrzało, w wyniku czego na stronie sklepu zmieniono datę na 31 grudnia. Celowa prowokacja czy nieświadoma wpadka? Warto pamiętać, że w tym okresie na rynku pojawią się m.in. takie tytuły jak Far Cry 4 czy Call of Duty: Advanced Warfare.

Reklama

Jest to najgorętszy okres w branży gier i choć data nie została jeszcze potwierdzona przez Rockstar, to wybór listopada na premierę z pewnością przyniesie producentom kolejne rekordy sprzedaży. Niewykluczone, że na oficjalną odpowiedź nie będziemy musieli zbyt długo czekać.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy