Poznaliśmy datę premiery gry EA Sports FC 24?

Kłamstwem byłoby stwierdzenie, że EA Sports FC 24 nie jest najbardziej wyczekiwaną grą sportową tego roku. W sieci pojawiły się właśnie najświeższe przecieki, które rzucają więcej światła na potencjalną datę premiery tej gry.

Już do dawna wiadomo, że EA Sports FC 24 będzie pierwszym pełnoprawnym tytułem od producentów z Electronic Arts, które nie powstaje we współpracy z FIFĄ - Międzynarodową Federacją Piłkarską. O nadchodzącym tytule nie wiemy tak naprawdę zbyt wiele. W kategoriach tajemnicy pozostają póki co kwestie związane z mechanikami w grze.

Dzisiaj poznaliśmy natomiast rozmiar gry (w trybie testów beta) na konsolach Xbox Series X oraz Xbox One. Gra zajmować będzie według informatora @ALumia_Italia kolejno 41,57 GB oraz 39,23 GB. Trzeba przyznać, że nie jest to dużo, jak na obecnie funkcjonującą branżę gier wideo.

Reklama

EA Sports FC 24 dosyć blisko premiery? Nieoficjalnie poznaliśmy datę debiutu gry

Z kolei chwilę później do sieci wyciekła za sprawą rzetelnego informatora billbil-kuna, słynącego z wielu trafnych przecieków, data oficjalnego debiutu EA Sports FC 24. Źródło podaje, że gra trafi na sklepowe półki już 29 września.

Podobnie jak FIFA 23, EA Sports FC 24 będzie dostępne w dwóch wariantach: Standard oraz Ultimate Edition. Posiadacze tego drugiego wydania otrzymają wcześniejszy dostęp do gry aż o 7 dni, co oznacza, że będą mogli wkroczyć do zabawy już 22 września. Warto w tym miejscu dodać, że względem ostatniej odsłony FIFY, jest to spora wartość dodana, bowiem wtedy otrzymywaliśmy tylko 3-dniowy okres wcześniejszego grania.

Zapewne wszyscy miłośnicy sportowych piłkarskich emocji nie mogą się już doczekać tego, co swoim graczom przygotowali producenci z Electronic Arts. Czy EA Sports FC 24 zaspokoi oczekiwania fanów? Tego dowiemy się najpewniej już w końcówce września.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: EA SPORTS FC

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy