Poznaliśmy cenę Gothic Remake w Edycji Kolekcjonerskiej. Będzie drogo?

Gothic 1 Remake to jedna z najbardziej oczekiwanych gier w Polsce w tym roku. Produkcja ma mieć swoją premierę w ciągu kilku miesięcy. Teraz twórcy zdecydowali się ujawnić szczegóły Edycji Kolekcjonerskiej. Czy zawartość zadowoli fanów gry z ponad 20-letnią historią?

Gothic obrósł legendą nad Wisłą

Gothic 1 Remake został zapowiedziany w sierpniu ub. roku podczas wydarzenia THQ Nordic Digital Showcase. Twórcy pokazali trailer nadchodzącej produkcji, choć wówczas nie ujawniono dokładnej daty premiery. Wiedzieliśmy jedynie, że ta ma się odbyć już w 2024 roku. Informacja o inicjatywie wskrzeszenia marki Gothic wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród polskich graczy. Gothic nie był nigdy wielką produkcją na skalę międzynarodową, ale nad Wisłą osiągnął on szczególną popularność na przełomie lat 90. i dwutysięcznych i do dzisiaj jest wspominany z ogromnym sentymentem.

Reklama

Do premiery gry pozostało jeszcze trochę czasu. Gracze już nie mogą doczekać się dostępności odświeżonej wersji uwielbianej przez nich gry. Zanim jednak to nastąpi, twórcy postanowili się podzielić zawartością oraz ceną Edycji Kolekcjonerskiej gry. Trzeba przyznać, że fanów Gothica czeka nie lada gratka. Jednak wraz z tym, cena nie jest niska, a wielu mogłoby uznać, że bardzo wysoka. Co znalazło się w pakiecie Edycji Kolekcjonerskiej Gothica i ile trzeba będzie za niego zapłacić?

Edycja Kolekcjonerska Gothica okazją dla fanów?

Jak już wspominaliśmy, Edycja Kolekcjonerska nie zawiera jedynie gry i ewentualnych wirtualnych dodatków, ale także fizyczne przedmioty. Należą do nich maska Śniącego o wymiarach 34 cm x 24 cm, którą możemy powiesić na ścianie, bransoleta z symbolem gry, notatnik oraz soundtrack na płycie CD.

Twórcy przygotowali zaledwie 7500 egzemplarzy takiego wydania Gothic Remake 1. Jednak za tę ekskluzywność należy zapłacić niemałe pieniądze. Otóż producenci wyceniają tę wersję produkcji aż na 889 złotych. Grę można już zamawiać w przedsprzedaży. Na tę chwilę nie zdecydowano się na ogłoszenie dokładnej daty premiery. Ma ona nastąpić w tym roku i to jest jedyna informacja, która została podana do publicznego obiegu. Z pewnością ogłoszony pakiet będzie cieszył się zainteresowaniem i znajdzie 7500 nabywców.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Gothic Remake
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy