Reklama

Poziom w Hitmanie 3 ukończony w rekordowo szybkim czasie

​Dwójce speedrunerów udało się zaliczyć jeden z poziomów w Hitmanie 3 w rekordowo niskim czasie. Jest to tym bardziej imponujące, bowiem zaliczenie tego zadania w normalny sposób zajmuje nawet kilkanaście minut.

Speedrunerzy lubią zaskakiwać, ale wyczyn gracza Hitmana 3 może budzić ogromny podziw. Z dostępnej w internecie informacji wynika, iż Wreak ukończył poziom rozgrywający się w Dubaju w... 9 sekund. T

ym samym ustanowił on rekordowy czas niezbędny na zlikwidowanie celów. Poziom rozgrywa się na najwyższych piętrach wieżowca, a chwilę po rozpoczęciu etapu oba cele są przez chwilę widoczne na balkonach nad punktem startowym Agenta 47. Wystarczy więc poruszać się odpowiednio szybko i oddawać precyzyjne strzały do obiektu zainteresowania głównego bohatera, żeby odnieść pożądany sukces.

Co ciekawe, jest jeszcze drugi speedruner, któremu udało się zaliczyć misję w identycznym czasie - Der_Lauch_Linus, który swoje osiągnięcie zdobył dzień później od konkurenta. Dodatkowe punkty należą się jednak Wreakowi za przebranie bohatera w grubszy kostium.

Reklama

Ciężko ocenić czy ten poziom można ukończyć jeszcze szybciej np. w 7-8 sekund, aczkolwiek nie zabraknie śmiałków próbujących pobić wyczyn dwójki rekordzistów i zapewne oni sami również będą starali się przeskoczyć wysoko postawioną przez siebie samych poprzeczkę.

Przejście zadania w Dubaju w normalnym tempie powinno zająć nawet kilkanaście minut. Hitman 3 zadebiutował w tym miesiącu i spotkał się z ogromnym zainteresowaniem fanów, co potwierdzają statystyki udostępnione przez deweloperów, z których wynika, że tytuł zaliczył historyczną dla marki sprzedaż w dystrybucji cyfrowej.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje