Pożegnanie Białego Wilka: Ujawniono datę premiery moda do Wiedźmina 2

​Twórcy moda do Wiedźmina 2 o nazwie Pożegnanie Białego Wilka zdradzili wreszcie, kiedy trafi on do posiadaczy gry na PC.

Po długim czasie oczekiwania twórcy modyfikacji do Wiedźmina 2 o nazwie Pożegnanie Białego Wilka zdradzili datę premiery swojego projektu. Mod od fanów ukaże się 26 października dla wszystkich posiadaczy drugiej odsłony serii od CD Projekt RED.

Chociaż mamy do czynienia z modyfikacją dedykowaną Wiedźminowi 2, to fabuła opowiada losy bohaterów po wydarzeniach przedstawionych w Wiedźminie 3. Skupia się na Geralcie z Rivii i Yennefer oraz ich ślubie urządzanym w Kaer Morhen, który poprzedzi wieczór kawalerski. Jak przyznają pomysłodawcy jest to kameralna, a nie nastawiona na rozmach przygoda, chociaż nie zabraknie szeregu różnych aktywności w tym zadań.

Reklama

Dodatkowo pojawią się inne postaci związane z uniwersum słynnego łowcy potworów, zaś na opublikowanym nowym zwiastunie możemy zauważyć Ciri czy Regisa. Podczas gdy oprócz siedziby wiedźminów trafimy także do innych lokacji.

Niestety zabraknie dubbingu więc będziemy skazani na napisy, ale jest to w pewnym stopniu uzasadnione bowiem dobór aktorów i nagrania wydłużyłyby prace nad modem. Zważywszy, iż Pożegnanie Białego Wilka działa na silniku Wiedźmin 2 do pewnego stopnia odstaje on od poziomu oferowanego przez engine napędzający trójkę.

Mimo tego programiści starali się jak mogli żeby tylko w maksymalnym stopniu upiększyć oprawę grafiką tak, żeby była przystępna dla odbiorców. Warto zaznaczyć, że modyfikacja będzie miała charakter raczej humorystyczny, który ma optymistycznie zwieńczyć perypetie Geralta z Rivii. Pożegnanie Białego Wilka trafi wyłącznie na komputery.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wiedźmin 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy