Powstał kalendarz z osobami przebranymi za postacie z uniwersum Wiedźmina

To może być niezły prezent na Gwiazdkę. Do sprzedaży trafił specjalny kalendarz, zawierający zdjęcia z osobami przebranymi za bohaterów znanych z wiedźmińskiego uniwersum.

Autorem jest niejaki Maul Cosplay - popularny niemiecki cosplayer, który został zatrudniony przez studio CD Projekt RED, jako oficjalny model Geralta z Rivii. Mężczyzna widoczny jest na większości fotografii, oczywiście w roli Rzeźnika z Blaviken.

W kalendarzu znalazły się różnego rodzaju zdjęcia - niektóre odtwarzają sceny z Wiedźmina 3, tak jak obrazek z Białym Wilkiem w balii pełnej wody. Nie zabrakło jednak bardziej humorystycznych ujęć - przykładem jest ilustracja przedstawiająca Dziki Gon... na huśtawce.

Maul Cosplay przestrzega jednak, że część fotografii przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych, ponieważ podszyte są erotyzmem, pokazując zarówno kobiece, jak i męskie sutki. To akurat nie powinno być jednak dla nikogo zaskoczeniem.

Poważnym problemem może być cena. Kalendarz ze zdjęciami osób przebranych za postacie z uniwersum wiedźmińskiego nie należy do tanich - wraz z przesyłką kosztuje 39 dolarów, a więc około 166 zł.

Kalendarz można zamówić na TEJ STRONIE.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje