Reklama

Powstaje rozszerzona edycja symulatora Spintires

Przedstawiciele Focus Home Interactive ujawnili, że wydana w 2014 roku produkcja Spintires doczeka się rozszerzonej edycji o podtytule MudRunner. Ponadto trafi także na konsole.

W grze zasiadamy za kółkiem samochodów ciężarowych. Zabawa polega przede wszystkim na dostarczaniu wskazanych towarów z jednego punktu do drugiego. Podczas rozgrywki jeździmy jednak nie po asfaltowych jezdniach, ale bezdrożach na terenie Rosji.

Nowe wydanie tytułu jest ponoć dopracowaną i najbardziej doszlifowaną wersją pierwowzoru sprzed trzech lat. Twórcy ze studia Saber Interactive twierdzą, że poprawili szereg elementów, w tym między innymi oprawę graficzną i fizykę, by kierowanie pojazdami było jeszcze bardziej realistyczne.

Poza tym w rozszerzonej edycji autorzy zamierzają wprowadzić między innymi nową mapę, co oznacza, że w produkcji pojawi się łącznie sześć lokacji. W planach jest także trzynaście kolejnych wozów oraz tryb wyzwań, w którym staniemy do rywalizacji na dziewięciu planszach. Nie podano jednak żadnych konkretnych szczegółów na temat elementów, które zostaną dodane.

Reklama

Spintires: MudRunner ukaże się w październiku tego roku, choć dokładnej daty premiery nie ujawniono. W przeciwieństwie do pierwowzoru, gra zmierza nie tylko na PC, ale również na konsole Xbox One i PlayStation 4.

Posiadacze komputerów osobistych nowe wydanie będą musieli jednak kupić osobno. Dla właścicieli oryginalnego wydania przygotowano jednak zniżkę w wysokości 50%. Ponadto jeżeli zdecydują się kupić produkcję przed debiutem, otrzymają kolejny rabat - 10%. Poniżej można obejrzeć zwiastun rozszerzonej edycji Spintires:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje