Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Powstaje nowa odsłona Tony Hawk's Pro Skater?

​Czas na kolejne plotki na temat rychłego powrotu zasłużonej serii Tony Hawk’s Pro Skater. Wygląda na to, że po wielu latach odcinania kuponów możemy wkrótce doczekać się pełnoprawnej produkcji, a nie jakiejś formy tytułu mobilnego czy po prostu fatalnego, jak często bywało w przeszłości.

Ciekawe jest źródło najnowszych doniesień. Zespół punkowy The Death Set ogłosił bowiem na Facebooku - w usuniętej już wiadomości - że część jego piosenek będzie licencjonowana w "grze Tony Hawk w 2020 roku". "Usłyszycie to wkrótce" - dodano. Nie wiemy jednak, jak bardzo "wkrótce".

Reklama

Podobnie było w ubiegłym roku, gdy skaterka Lizzie Armato mówiła w podkaście o swoim udziale w Tony Hawk’s Pro Skater 5 z 2015 roku. Serwis GamesRadar informował wtedy, że na koniec dodała, że "[Tony] robi kolejną odsłonę i w też w niej będę". A więc mamy już dwa źródła doniesień.

Fakt istnienia gry nie będzie już więc większą niespodzianką i pozostaje pytanie na temat tego, jaki będzie to tytuł. Kontrakt Hawka z Activision zakończył się w 2015 roku, więc wielce prawdopodobne jest zaangażowanie całkiem nowej grupy deweloperów, ale kto sfinansuje produkcję?

Ostatnią odsłoną serii było mobilne Tony Hawk’s Skate Jam z 2018 roku, które spotkało się z bardzo chłodnym przyjęciem. Pozostaje mieć nadzieję, że tym razem uda się nawiązać do lat świetności, a więc odsłon Tony Hawk’s Pro Skater 1, 2, 3, sięgając wstecz do zamierzchłej przeszłości 2001 roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje