Powstaje nowa gra mobilna osadzona w świecie „Gry o Tron”

​Firma Behaviour Interactive poinformowała, że trwają prace nad kolejną produkcją mobilną opartą serialu telewizyjnym "Gra o Tron".

Szczegółów na temat projektu ujawniono dotychczas niewiele. Wiadomo jedynie, że gra jest strategią, co oznacza, że zapewne gracze otrzymają możliwość pokierowania armiami reprezentującymi znane z pierwowzoru rody.

W prace nad tytułem zaangażowane jest chińskie studio GAEA, które pomoże dostosować produkcję do "globalnego rynku". Podkreślono, że wszyscy zajmujący się pozycją developerzy są "zagorzałymi fanami" serialu bazującego na powieściowym cyklu "Pieśń lodu i ognia".

Twórcy obiecują, ze postarają się dostosować uniwersum "Gry o Tron" do gry na smartfony i tablety. Autorzy chcą przygotować tytuł, do którego gracze zechcą regularnie wracać. To może oznaczać, ze nie zabraknie publikowanych cyklicznie aktualizacji z nowymi treściami.

Reklama

- Jesteśmy bardzo podekscytowani połączeniem sił z Behaviour Interactive. GAEA oddało się tworzeniu innowacyjnych produkcji mobilnych, a dzięki jakości wniesionej przez Behaviour zamierzamy dostarczyć fanom i graczom z całego świata szeroką gamę przygód - zapewnia Yanzhi Wang, dyrektor generalny GAEA.

Nazwa projektu nie jest znana, podobnie jak chociażby przybliżona data premiery. Produkcja trafi na smartfony i tablety z systemami iOS oraz Android. Gra wykorzysta model F2P, co oznacza, ze rozgrywka będzie darmowa, choć najprawdopodobniej nie zabraknie opcjonalnych mikropłatności.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Gra o tron

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy