Powstaje nowa część cyklu Tomb Raider

Square Enix ujawniło, że trwają prace nad kolejną odsłoną cyklu Tomb Raider, choć szczegółów związanych z grą podano niewiele.

Przedstawiciele firmy opublikowali komunikat, w którym poinformowali, że następna część serii z Larą Croft powstaje. Na razie jednak spółka nie jest gotowa podzielić się większą ilością informacji na temat tytułu.

Obiecano jedynie, że gra zostanie pokazana w przyszłym roku na jednym z "wielkich wydarzeń" - najprawdopodobniej targach E3. Ponadto podkreślono, że od oficjalnej zapowiedzi do premiery nie upłynie zbyt wiele czasu.

Internauci zauważyli jednak, że w oświadczeniu Square Enix najpewniej ukryło tytuł produkcji. Okazuje się, że pierwsze litery kolejnych zdań układają się w słowo Shadow, natomiast według dotychczasowych przecieków projekt zwie się podobno Shadow of the Tomb Raider.

Reklama

Warto zaznaczyć, że według nieoficjalnych informacji nad nową odsłoną cyklu nie pracują twórcy poprzednich części z Crystal Dynamics, którzy obecnie zajmują się podobno grą z Avengers na licencji Marvela. Za kolejny rozdział przygód Lary Croft odpowiadają ponoć developerzy ze studia Eidos Montreal, sprawujący do tej pory pieczę nad seriami Deus Ex i Thief.


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy