Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Powstaje nowa część cyklu Tomb Raider

Square Enix ujawniło, że trwają prace nad kolejną odsłoną cyklu Tomb Raider, choć szczegółów związanych z grą podano niewiele.

Przedstawiciele firmy opublikowali komunikat, w którym poinformowali, że następna część serii z Larą Croft powstaje. Na razie jednak spółka nie jest gotowa podzielić się większą ilością informacji na temat tytułu.

Reklama

Obiecano jedynie, że gra zostanie pokazana w przyszłym roku na jednym z "wielkich wydarzeń" - najprawdopodobniej targach E3. Ponadto podkreślono, że od oficjalnej zapowiedzi do premiery nie upłynie zbyt wiele czasu.

Internauci zauważyli jednak, że w oświadczeniu Square Enix najpewniej ukryło tytuł produkcji. Okazuje się, że pierwsze litery kolejnych zdań układają się w słowo Shadow, natomiast według dotychczasowych przecieków projekt zwie się podobno Shadow of the Tomb Raider.

Warto zaznaczyć, że według nieoficjalnych informacji nad nową odsłoną cyklu nie pracują twórcy poprzednich części z Crystal Dynamics, którzy obecnie zajmują się podobno grą z Avengers na licencji Marvela. Za kolejny rozdział przygód Lary Croft odpowiadają ponoć developerzy ze studia Eidos Montreal, sprawujący do tej pory pieczę nad seriami Deus Ex i Thief.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje