Reklama

Powstaje kontynuacja Warhammer: End Times – Vermintide

​Studio Fatshark ujawniło, że pracuje nad Warhammer: Vermintide 2 - kontynuacją wydanej w 2015 roku produkcji, która kładła nacisk na zabawę we współpracy.

Odpowiedzialni za projekt developerzy nie podali jednak żadnych szczegółów na temat nowości, które pojawią się w grze. Konkretnymi informacjami zamierzają podzielić się 17 października podczas transmitowanej w internecie prezentacji.

Pewnym jest, że podstawy rozgrywki nie ulegną zmianie względem poprzedniej części cyklu. Podobnie jak w pierwszej odsłonie, maksymalnie czwórka graczy połączy więc siły stawiając czoła kolejnym falom kontrolowanym przez sztuczną inteligencję przeciwnikom.

W trakcie starć ponownie skorzystamy ze zróżnicowanego arsenału - tak jak w oryginale, ekwipunek obejmie zarówno broń przeznaczoną do walki wręcz, jak i na dystans. Gra przedstawi wydarzenia w perspektywie pierwszej osoby.

Reklama

Warhammer: Vermintide 2 (warto zwrócić uwagę, że autorzy postanowili skrócić tytuł produkcji) powstaje z myślą o PC oraz bliżej niesprecyzowanych konsolach (najprawdopodobniej Xbox One i PlayStation 4). Daty premiery jednak nie ujawniono.

Poniżej można obejrzeć pierwszy zwiastun gry, choć nie zdradza niczego:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy