Powstaje kontynuacja LEGO Marvel Super Heroes

​Firma Warner Bros. wraz ze studiem TT Games ujawniła, że pracuje nad LEGO Marvel Super Heroes 2 - kontynuacją wydanej w 2013 roku produkcji z duńskimi klockami w roli głównej oraz Spider-Manem, Kapitanem Ameryką i spółką.

Bohaterowie zmierzą się z podróżującym w czasie Kangiem Zdobywcą. W trakcie zabawy zwiedzimy więc lokacje umiejscowione w różnych epokach, wśród których wymieniono na razie futurystyczne miasto Chronopolis, starożytny Egipt oraz Dziki Zachód.

Podstawowe mechanizmy rozgrywki nie ulegną zmianie. Ponownie więc zmierzymy się z pojawiającymi się wrogami, a także zajmiemy się rozwiązywaniem przygotowanych przez twórców prostych zagadek logicznych. Nie zabraknie też znanej z wcześniejszych odsłon serii LEGO kooperacji.

Wzorem poprzednich gier z cyklu, otrzymamy do dyspozycji szereg zróżnicowanych postaci. Pojawią się więc między innymi Kapitan Ameryka w wariancie kowbojskim, Spider-Man z 2099 roku, a także Hulk, Thor, Strażnicy Galaktyki, Czarna Pantera, Kapitan Marvel, doktor Strange i Zielony Goblin.

Reklama

Nasi podopieczni skorzystają umiejętność manipulowania czasem, choć na razie nie wiadomo, jak dokładnie będzie działała. Niewykluczone, że w przypadku niepowodzenia zdolność pozwoli cofnąć się o kilka sekund.

Za centrum operacyjne posłuży wspomniane Chronopolis, które jest też siedzibą Kanga Zdobywcy. Z miasta - o otwartej strukturze - udamy się na kolejne misje. Istotną nowością jest przeznaczony dla czterech osób tryb rywalizacji, ale nie podano szczegółów na temat tego elementu.

LEGO Marvel Super Heroes 2 zadebiutuje 17 listopada na PC, Xbox One i PlayStation 4. W planach jest też wersja opracowywana z myślą o Nintendo Switch, ale ukaże się dopiero w okresie świątecznym. Na 23 maja zaplanowano publikację zwiastuna, poniżej można obejrzeć krótki teaser:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: LEGO Marvel Super Heroes

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy