Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Powstaje Gran Turismo 7?

​Gran Turismo 7 oficjalnie jeszcze nie istnieje, lecz gra wyścigowa z tej serii to niemal stały punkt premiery każdej kolejnej konsoli PlayStation, a PS5 zbliża się nieubłaganie... Można więc zakładać, że nie zabraknie także GT. Zwłaszcza, że logo produkcji opublikowała teraz firma Next Level Racing.

To przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją kokpitów, które służą do symulowania autentycznego jeżdżenia, jeśli wolimy zostać w domu. Reklama opublikowana w serwisie społecznościowym prezentuje zestaw logotypów: Automobilista 2, F1 2020, Dirt 5 oraz właśnie Gran Turismo 7.

Reklama

Jak można się domyślać, fani i dziennikarze szybko zwrócili uwagę na taki stan rzeczy. Next Level Racing szybko przyznało, że nie posiada żadnych tajnych informacji na temat planów japońskiej korporacji, lecz skąd w takim razie wzięło się to logo?  Co więcej, wszystkiemu winne są media!

"Nasz zespół zdaje sobie sprawę, że niedawny wpis w serwisie społecznościowym został błędnie zinterpretowany przez media. W rzeczywistości nie odzwierciedla naszej wiedzy i zaprzeczamy, jakoby mieliśmy jakieś informacje na temat premiery GT7" - napisano w oświadczeniu.

"W mediach pojawiły się założenia, które po prostu nie są prawdziwe. Z tego powodu zdecydowaliśmy się usunąć poprzedni wpis. Nasz dział graficzny wykorzystał logo, które znalazł w internecie. Przepraszamy za zamieszanie, które mogliśmy wywołać" - dodaje Next Level Racing.

A więc wszystkiemu winne są przebrzydłe media, które miały czelność zauważyć logo niezapowiedzianej produkcji w materiale marketingowym. Po co więc usuwać wpis z serwisu społecznościowego, jeśli to tylko wesoła twórczość grafika na bazie ilustracji z Google?

Dowiedz się więcej na temat: Gran Turismo 7

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje