Reklama

Powstaje darmowa gra na podstawie Family Guya

Griffinowie to obok Simpsonów jedna z najpopularniejszych rodzin na świecie. I podobnie jak ci drudzy doczekają się własnej gry.

Duet Fox-TinyCo poinformował, że zamierza zrobić grę bazującą na serialu animowanym dla dorosłych Family Guy. Darmową i mobilną... O produkcji wiadomo niewiele, poza tym, że będzie połączeniem przygodówki i symulacji (czyżby rozgrywka simsopodobna?) i przedstawi zupełnie nową historię inspirowaną nie tylko serialowym oryginałem, ale również prawdziwymi wydarzeniami.

Gracze trafią do znanego z Family Guya miasta Quahog, gdzie zrekrutują do swojej drużyny bohaterów znanych z pierwowzoru (a z niektórymi się zmierzą). Fabuła i dialogi powstają w "bezpośredniej" współpracy z twórcami oryginału.

Reklama

Nie wiadomo czy gra zostanie zdubbingowana, ale w projekt zaangażowanych jest kilku aktorów podkładających głosy bohaterom serialu, w tym m.in. Seth McFarlane. Tytuł powstaje z myślą o iOS i Androidzie i śladem The Simpson: Tapped Out będzie bazować na modelu F2P.

To oznacza, że zabawa będzie darmowa, ale pojawią się mikrotransakcje - te jednak mają nie być uciążliwe. Za prawdziwe pieniądze gracz będzie mógł "kontrolować tempo swojego rozwoju". Pojawi się możliwość kupna dodatkowych postaci, ich umiejętności i zdolności oraz elementów wyposażenia wnętrz. Gra powinna ukazać się w przyszłym roku, ale nieznany jest jej tytuł.

CD Action
Dowiedz się więcej na temat: Głowa rodziny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama