Reklama

Power Rangers otrzyma własną bijatykę

​Wszyscy fani kolorowych wojowników będą mogli wkrótce własnoręcznie rozprawić się z "kitowcami" na polu walki. Na kwiecień zaplanowano bowiem premierę bijatyki pod interesującym tytułem Power Rangers: Battle for the Grid. Platformy docelowe to PC, PS4, Xbox One oraz Switch.

Za produkcję odpowiada studio nWay, dla którego będzie to zapewne najbardziej ambitne przedsięwzięcie w historii. Firma ma bowiem w dorobku mobilne projekty: ChronoBlade oraz Power Rangers: Legacy Wars. Ten ostatni - jak widać - także w uniwersum należącym do Hasbro.

Wracając do Power Rangers: Battle for the Grid, deweloperzy zapowiadają "współczesne spojrzenie na 25-letnią serię", z "przepiękną grafiką oraz bogatymi detalami". Przygotowywane postacie do właśnie plejada wojowników z historycznych oraz nowszych seriali i filmów.

Nie może zabraknąć oczywiście trybu sieciowej rywalizacji, do sprawdzenia własnych możliwości przeciwko znajomym, ale także innym wojownikom z całego świata. Nie znamy jednak odpowiedzi na najważniejsze pytanie: czy możliwe będzie wcielenie się w kitowca i pokonanie Rangersa?

Reklama

Detale na temat zabawy są obecnie skąpe. Opis na oficjalnej stronie mówi o "uproszczonym systemie walki z prostym sterowaniem, co nadaje się świetnie dla nowych użytkowników", ale z "zachowaniem głębi dla bardziej zaawansowanych wojowników". Brzmi interesująco.

"Koniec ze skomplikowanymi kombinacjami przycisków i długimi poleceniami. To gra łatwa do opanowania, ale osiągnięcie mistrzostwa będzie wymagało sporo wysiłku. Kluczem jest wiedzieć, kiedy uderzyć, nie jak to zrobić" - czytamy w opisie na oficjalnej stronie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy