Reklama

Potęga modów: Mr. X z Resident Evil 2 w kąpielówkach

​Gracze dobrze wiedzą, jak produktywnie spędzać wolny czas. Co więcej, zima powoli odchodzi w przeszłość i powoli można już myśleć o lecie. Jak połączyć te dwie kwestie? Oczywiście, tworząc moda zmieniającego model Mr. X w remake'u Resident Evil 2 na PC, dodając całkowicie plażową stylówkę.

T-00, czyli Tyrant T-103, stał się w ostatnim okresie prawdziwą gwiazdą internetu oraz licznym memów. Najpopularniejszy przydomek tego genetycznie modyfikowanego, nieumarłego zabójcy-klona to Mr. X. Bohaterowie - Leon Kennedy oraz Claire Redfield - kilka razy ścierają się z wrogiem.

Mr. X standardowo ubrany jest w gustowny kapelusik oraz długi płaszcz oraz ciężkie buciory. Tak nie może być - pomyślał niejaki MisterHecks - który przygotował nietypową modyfikację, zamieniającą strój potwora na skąpe kąpielówki, gustowne klapeczki oraz okulary przeciwsłoneczne.

Reklama

Modyfikację znaleźć można w serwisie Nexus Mods. Do instalacji potrzebna jest aplikacja FluffyQuack, służąca do zarządzania modami. Po jej instalacji wystarczy skopiować pliki do odpowiedniego folderu, by cieszyć się odświeżonym wyglądem przerażającego Mr. X.

Twórca dodaje, że okulary przeciwsłoneczne zastępują kapelusik przeciwnika, więc można je zestrzelić z twarzy wroga, o ile oczywiście dysponujemy odpowiednio pewną ręką i celnością.

To nie pierwszy raz, gdy Mr. X jest obiektem żartów w modyfikacjach do remake’u Resident Evil 2. Na Steamie znaleźć można między innymi mod, który sprawia, że każde pojawienie się wroga na ekranie oznacza odtworzenie klasycznej już piosenki "X Gon' Give It To Ya" w wykonaniu DMX.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje