Reklama

Postapokaliptyczne FIRST na pierwszym zwiastunie

​Możemy już zapoznać się z trailerem nadchodzącej produkcji studia SurvGames, która łączyć będzie symulator przetrwania z elementami horroru. Gotowi?

"Nagle nadszedł koniec. Natura po prostu się poddała, a zaraz za nią następny w kolejce do wymarcia był rodzaj ludzki. Przetrwałeś jedynie Ty, stając się nadzieją dla przyszłości naszego gatunku. Podczas podróży napotkałeś rannego psa, którego nie mogłeś zostawić bez opieki. W zamian za otrzymaną pomoc został twoim jedynym przyjacielem. Obejrzyj zwiastun gry i zobacz, jakie niebezpieczeństwa na was czekają".

W taki sposób twórcy gry FIRST zachęcają nas do zapoznania się z materiałami prezentującymi ten postapokaliptyczny tytuł, w którym gracze zmuszeni są walczyć o życie. Nie będzie to jednak tylko symulator przetrwania, ale i horror, który zmusi nas wszystkich do myślenia o tym, co się stanie, kiedy zniszczymy naturę, od której przetrwania zależy przecież los ludzkiej rasy.

Reklama

Podczas podróży po otwartym świecie, pełnym pustkowi, zrujnowanych miastach i zgliszcz naszej cywilizacji, gracze stopniowo odkrywać będą historię ostatnich dni ludzi na Ziemi. Zadanie to nie jest jednak łatwe, bo trzeba będzie zbierać zasoby i walczyć o przetrwanie, mierząc się przy okazji z krwiożerczymi potworami...

A może nie jest jeszcze za późno i zdołamy odbudować ludzkość? Nadzieja umiera ostatnia, ale pełen grozy, niebezpieczeństw i poczucia samotności świat nie nastraja zbyt optymistycznie.

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje