Reklama

Post Malone zagra wirtualny koncert

​Post Malone to jedna z największych gwiazd rapowej sceny. Osoba zaangażowana w wiele projektów zdecydowała się na kolejną ciekawą inicjatywę. Mianowicie artysta zagra wirtualny koncert w ramach uczczenia 25-lecia serii Pokemon.

Jeżeli chodzi o świat Pokemon, to wszystko zaczęło się w 1996 roku, kiedy to Satoshi Tajiri wpadł na ten pomysł. Głównie złożony został on z gier i serialu. Oba segmenty rozeszły się po całym świecie, choć to animowaną produkcję głównie kojarzy się z na całym świecie.

Głównym bohaterem historii jest Ash Ketchum, który, co ciekawe, przez kilkanaście lat nie był w stanie wygrać turnieju Pokemon. Ta sztuka udała mu się dopiero po 20 latach prowadzenia serialu.

W 2021 roku Pokemony obchodzą swoje 25 urodziny. Z tego tytułu twórcy starają się stworzyć specjalny event, który pozwoli wytworzyć atmosferę świętowania tak okazałej rocznicy. Podobno plany na to są bardzo duże. Na razie zainteresowani poznali jeden z elementów zbliżającego się wydarzenia.

Reklama

Z racji urodzin wirtualny koncert rozegra gwiazda światowej muzyki - Post Malone. Impreza z udziałem rapera została zaplanowana na 27 lutego na godzinę 14:00 polskiego czasu. Transmisja będzie przeprowadzona zarówno na YouTubie jak również i na oficjalnej stronie Pokemon. By zareklamować wydarzenie, obie strony przygotowały specjalny spot opublikowany przez artystę.

Dla tych, którzy nie wiedzą, kim jest Post Malone, warto wspomnieć, iż to jeden z czołowych raperów na całym świecie. Niektóre jego utwory przekroczyły miliard wyświetleń na YouTubie. Co ważne dla niego samego, jego popularność nie spada od dobrych kilku lat. Oprócz rapu Malone udziela się również w muzyce rockowej.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama