Reklama

Posiadacze usługi Premium do Battlefielda 1 otrzymają dodatkową mapę

​Nie lada gratka dla osób, które wykupiły usługę Premium do gry Battlefield 1. Jak ujawnili twórcy tytułu, wkrótce dostaną dodatkową mapę do trybu sieciowego.

Odpowiedzialni za powstanie produkcji developerzy ze studia DICE poinformowali, że posiadacze płatnych kont otrzymają bonusową lokację - Wieczory w Nivelle. Poziom ujrzy światło dzienne w czerwcu, choć nie wiadomo, kiedy dokładnie.

Zmagania na przygotowywanej przez autorów mapie rozegrają się w 1917 roku na terenach wokół drogi w Chemin des Dames, konkretnie zaś w pobliżu Malmalson i Soupir. Akcję osadzono przy tym w porze nocnej.Lokacja jest próbą odtworzenia tak zwanej Ofensywy Neville’a - bitwy, która miała miejsce w trakcie I wojny światowej. Bardziej dokładne szczegóły nie są jednak na razie znane. Nie wiadomo też czy osoby nie posiadające Premium otrzymają szansę zdobycia planszy.

Reklama

Niedawno studio DICE poinformowało, że kolejne patche do Battlefielda 1 zamierza publikować w miesięcznych odstępach. W planach jest też wprowadzenie funkcji pozwalającej na formowanie plutonów - specjalnych drużyn, z którymi gracze mogą realizować wspólne cele.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje