Reklama

Posiadacze Hitman 3 nie muszą kupić poprzednich części, by korzystać z ich lokacji

​Plany IO Interactive zakładające udostępnienie graczom trzeciej części możliwości korzystania z lokacji z poprzednich odsłon nie potoczyły się zgodnie z planem, ale...

... nie oznacza to wcale, że gracze będą musieli ponownie kupić pierwsze dwie części serii Hitman. Deweloper obiecał graczom PC, którzy posiadają Hitman i Hitman 2, że nie będą musieli ponownie zakupić tych gier, żeby zyskać dostęp do ich zawartości w nowszej odsłonie. W specjalnym oświadczeniu podkreślił, że pracuje nad rozwiązaniem, które pozwoli na importowanie lokacja za darmo, ale nie powiedział dokładnie, kiedy spodziewać się takiej opcji i ograniczył się do “ w nadchodzących tygodniach".

Na szczęście jest rozwiązanie tymczasowe - IO Interactive udostępni Hitman 1 GOTY Access Pass (do transferu zawartości do nowej gry) wszystkim graczom PC, którzy zamówili przedpremierowo Hitman 3 na Epic Games Store albo kupią grę w ciągu 10 dni od jej premiery. Co więcej, każdy, kto posiada oryginalnego Hitmana na tej platformie, dostanie darmowy GOTY Access Pass przy zakupie trzeciej części.

Reklama

W przypadku Hitman 2 nie jest już tak słodko, bo nie ma mowy o darmowym dostępie, ale możliwość udostępniona przez studio też nie jest zła, bo standard i Gold Access Pass dla Hitman 2 będzie do kupienia z 80% zniżką przez 2 tygodnie od premiery Hitman 3. I choć nie jest to rozwiązanie idealne, bo gracze konsolowi mogą dokonać importu zupełnie za darmo, to wydatek nie powinien być duży - szczególnie w porównaniu z ewentualną koniecznością ponownego kupienia gier, na jaką mógł zdecydować się wydawca.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy