Reklama

Porównanie grafiki w Sniper Elite V2 Remastered

​Do premiery Sniper Elite V2 Remastered zostały już tylko kilka dni. Kanał o wiele mówiącej nazwie "PC Gaming Videos" przygotował porównanie oprawy graficznej, które powinno pomóc w podjęciu decyzji na temat zakupu. Oglądamy oczywiście zestawienie z oryginałem, wydanym w 2012 roku.

Jak się okazuje, zmiany nie są wyjątkowo poważne. Lepiej prezentują się głównie modele postaci, z głównym bohaterem na czele. Podniesiono rozdzielczość tekstur mundur oraz wszystkich przenoszonych elementów wyposażenia, lecz efekty widać raczej tylko na zbliżeniach.

Wydaje się, że większą różnicę zrobiłoby zmodyfikowanie innych tekstur, tych tworzących lokacje. W oczy rzuca się szczególnie bardzo płaskie i raczej brzydkie podłoże, odstające raczej od dzisiejszych standardów w strzelankach z kamerą w perspektywie trzeciej osoby, jaką jest Sniper Elite V2.

Reklama

Remaster poprawił także efekty trafień i wystrzałów, a najbardziej dramatyczną zmianę przeszła roślinność, która reaguje teraz na wiatr oraz wchodzi w interakcje w poruszającą się postacią. Ogólnie jednak nie ma co liczyć na rewolucję, ale trzeba przyznać, że gra z 2012 roku nadal wygląda dobrze.

Remaster wprowadza także dodatkową grywalną postać, tryb fotograficzny oraz rozszerzony tryb sieciowej rywalizacji, przeznaczony dla maksymalnie 16 uczestników. Do tego oczywiście pełny pakiet DLC w pakiecie, w tym misję polegającą na zamordowaniu samego Adolfa Hitlera.

Fani serii nie znajdą tu jednak zbyt wiele. Czekają już zapewne na całkiem nową odsłonę serii, zaplanowaną na przyszły rok - Sniper Elite 4. W przypadku tego tytułu Rebellion Developments jest bardzo oszczędne w słowach i zapowiedziało jedynie, że więcej detali poznamy w 2020 roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy