Reklama

Polskie Sniper Ghost Warrior Contracts na pierwszym zwiastunie

​Po fiasku, jakim była premiera Sniper: Ghost Warrior 3, polskie CI Games z Warszawy gruntownie zmodyfikowało struktury i pozbyło się studia deweloperskiego w Rzeszowie, lecz nie zrezygnowało z dalszego rozwoju serii. Efektem jest ujawnione wczoraj Sniper Ghost Warrior Contracts.

Opublikowany trailer nie oferuje ujęć z rozgrywki, lecz prezentuje ogólne założenia produkcji. Nadal wcielimy się w strzelca wyborowego, lecz wydaje się, że tym razem nie będziemy swobodnie przemieszczać się po mapie, lecz po prostu strzelać z ustalonych punktów i realizować zadania.

Akcja toczy się w surowym klimacie współczesnej Syberii. Nowy systemem rozgrywki jest oparty na kontraktach i "zmusza do taktycznego myślenia" - zapewniają twórcy. Przechodzić będziemy kolejne misje, a mechanika punktów i dodatkowych wyzwań ma zachęcić do ich powtarzania.

Reklama

Wcielamy się najwyraźniej nie w żołnierza czy agenta specjalnego, lecz w zabójcę. Wszystko to przypomina w założeniach mobilne Hitman: Sniper z 2014 roku, o ile oczywiście weźmiemy pod uwagę inne platformy docelowe, co przekłada się na dużo ładniejszą oprawę graficzną.

Sniper Ghost Warrior Contracts zadebiutuje jeszcze w tym roku na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Nie znamy dokładnej daty premiery.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy