Reklama

Polskie Serial Cleaner trafi na konsole

Twórcy Serial Cleaner z polskiego studia iFun4All poinformowali, że zamierzają wydać produkcję nie tylko na PC, ale także na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.

Gra opiera się na dosyć niecodziennych założeniach. Pokierujemy tytułowym czyścicielem, który zajmuje się sprzątaniem różnorodnych miejsc zbrodni. Naszym zadaniem będzie jednak nie tyle usuwanie plam krwi czy zanieczyszczeń, co pozbywanie się wszelkich śladów mogących połączyć zleceniodawcę z przestępstwem - w tym ciał i dowodów.

Problemem może okazać się jednak patrolująca teren policja. Nie obędzie się bez unikania stróżów prawa - złapanie na gorącym uczynku zakończy rozgrywkę. Twórcy podkreślają, że często do danego etapu będzie trzeba podchodzić kilka razy. Tyle tylko, że przy każdej próbie ustawienie niektórych elementów ulegnie zmianie.

Reklama

Produkcja przypominać ma gry z serii Hotline Miami. Wydarzenia ukazane zostaną z perspektywy kamery zamieszczonej nad danym poziomem, poza tym nie zabraknie oprawy wizualnej utrzymanej w kolorowym stylu.

Pełna wersja Serial Cleaner ukaże się na przełomie drugiego i trzeciego kwartału bieżącego roku, a więc w okresie letnim. Produkcja Tytuł trafi na PC oraz konsole Xbox One oraz PlayStation 4. Warto zaznaczyć, że wczesna edycja projektu od września dostępna jest na komputerach osobistych w usłudze Steam.

Poniżej można zobaczyć najnowszy zwiastun gry:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje