Reklama

Polskie Outriders trafi do Game Pass?

​Wygląda na to, że polska strzelanka Outriders od studia People Can Fly zadebiutuje 1 kwietnia od razu w abonamencie Game Pass od Microsoftu. Pierwsze wskazówki na ten temat pojawiły się już kilka dni temu, gdy Xbox zapowiedział, że zamierza dodać "nową grę" do popularnej subskrypcji.

To nie byłoby jeszcze nic zbytnio ekscytującego, gdyby nie fakt, że jednocześnie wspomniano o "tajemniczym sygnale" oraz o "anomalii", a to już elementy związane nieodłącznie właśnie z nachodzącą produkcją. Całość zaprezentowano jako fikcyjny email wysłany do zainteresowanych.

Jego nadawczynią była niejaka "Melissa McGamepass". Oczywiście tajemnicze sygnały i anomalie to elementy obecne w wielu grach wideo, lecz żadne z nich nie są "nowe", a Outriders debiutuje właśnie 1 kwietnia, nie tylko na PC, ale także na konsolach PlayStation 4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X/S.

Reklama

Rozczarowani dodaniem gry do Game Pass mogą być posiadacze zamówień przedpremierowych, ale zawsze pozostaje czas na ich skasowanie - o ile People Can Fly i Microsoft zdecydują się oficjalnie potwierdzić, że chodzi właśnie o ten tytuł. Nie wiadomo też, czy mowa o dostępie już od 1 kwietnia.

Obecnie dostępna pozostaje wersje demonstracyjna tej kooperacyjnej strzelanki, sprawdzona rzekomo już przez ponad dwa miliony osób z całego świata. Jeden z bardziej zaangażowanych fanów spędził w demie podobno 254 godzin w 15 dni, zbierając materiały na premierę pełnej odsłony.

Osadzoną w mrocznym uniwersum science-fiction strzelankę finansuje i wydaje japońskie Square Enix. Wcielamy się w niej w przedstawicieli ludzkości, którzy w poszukiwaniu nowego domu przybyli na planetę Enoch, by zastać tam tylko potwory, niesprzyjające warunki i właśnie tajemniczy sygnał.

Znamy już wszystkie cztery archetypy, jakie pojawią się w produkcji na premierę. To Pyromancer, Devastator, Trickster oraz Technomancer. Gracze przed wkroczeniem do wybranej misji wybiorą jedną klasę, a każda dysponuje oczywiście własnymi umiejętnościami i zmienia styl rozgrywki.

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje