Reklama

Polskie Outriders na nowym trailerze

​Twórcy kooperacyjnej strzelanki Outriders z polskiego studia People Can Fly opublikowali nowy materiał wideo z rozgrywki, wraz ze zbliżaniem się do premiery, zaplanowanej na czwarty kwartał obecnego roku. Otrzymujemy spojrzenie na jedną z czterech klas postaci w grze - Technomancera.

Tym samym znamy już wszystkie cztery archetypy, jakie pojawią się w produkcji na premierę: Pyromancer, Devastator, Trickster oraz właśnie Technomancer. Gracze przed wkroczeniem do misji wybiorą klasę, a każda dysponuje oczywiście własnymi umiejętnościami i zmienia styl rozgrywki.

Jak sugeruje sama nazwa, Technomancer zajmie się głównie technologią. Ale nie tylko - potrafi manipulować materią na poziomie komórek i atomów. Podstawową umiejętnością będzie jednak dość klasyczna opcja przyzywania wieżyczki strzelniczej w dowolnym miejscu i czasie - na mapie.

Reklama

Do tego naloty dywanowe, a także umiejętność pod wiele mówiącą nazwą "narzędzie zniszczenia", która - w zależności od sposobu aktywacji - udostępnia nam albo wyrzutnię rakiet, albo potężny karabin obrotowy. Do tego talenty pasywne, jak większa skuteczność karabinów snajperskich.

Produkcja przeznaczona jest dla drużyn składających się z maksymalnie trzech graczy, lecz twórcy zapewniają, że możliwa będzie także swoboda zabawa w parach lub nawet w samotności. Koledzy i koleżanki będą mogli dołączyć i opuścić misje w dowolnym momencie, bez jej przerywania.

Akcja osadzona w mrocznym uniwersum science-fiction, a wydawcą jest japońskie Square Enix. Wcielimy się w przedstawicieli ludzkości, którzy w poszukiwaniu nowego domu przybyli na planetę Enoch, by zastać tam tylko potwory, niesprzyjające warunki i tajemniczy sygnał do zbadania.

Ciekawostką jest dynamiczny poziom trudności, który dostosowuje się do poziomu gracza. Tajemnice świata poznajemy nie tylko w czasie samej rozgrywki - poprzez rozmowy z postaciami niezależnymi czy czytając notatki - ale i w formie odblokowywanych ciekawostek dostępnych w panelu gracza.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy