Reklama

Polskie Flight Catastrophe pozwoli zapobiec katastrofie lotniczej

Polskie PlayWay symulatorami stoi i ciężko już zliczyć wszystkie pomysły, w które zaangażowana jest ta firma wydawnicza. Niektóre zapowiadają się ciekawiej od innych i do tej kategorii zapewne dodać można Flight Catastrophe, w którym postaramy się zapobiec katastrofom lotniczym w powietrzu.

Jak pokazuje poniższy materiał wideo, możliwości będzie całkiem sporo. Otrzymamy mapę przestworzy z listą przelotów oraz alarm - jeśli dzieje się coś złego. Dla przykładu, jednym z problemów może być ukryty gdzieś na pokładzie pożar, który trzeba będzie znaleźć i ugasić.

Reklama

Akcja toczy się przy kamerze prezentującej akcję z boku. Zaczynamy od znalezienia miejsca problemu, a następnie musimy wybrać właściwe posunięcie. W jednym z przykładów próba powstrzymania terrorysty z pomocą stewardessy kończy się eksplozją na pokładzie, a więc rychłą katastrofą.

Jeśli jednak w tym samym scenariuszu wybierzemy pomoc znalezionego gdzie indziej na pokładzie funkcjonariusza, ten bez problemu obezwładni napastnika i sprawa zakończy się bez ofiar. Na tym przykładzie widać więc, że podejmowane wybory moralne będą miały znaczenie, co całkiem ciekawe.

Za prace odpowiada bliżej nieznane studio Trigger Labs, ale podobnych ekip PlayWay finansuje całe dziesiątki. Premierę zaplanowano na 2 września przyszłego roku, co wydaje się być zaskakująco dokładnym terminem - jak na tak odległą datę. Czas pokaże, co z tego wszystkiego wyniknie.

Dowiedz się więcej na temat: Flight Catastrophe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje