Reklama

Polskie Butcher otrzymało DLC z łatwym poziomem trudności

Twórcy niezależnego Butcher z polskiego studia Transhuman Design reklamowali projekt, jako produkcję, w której "najłatwiejszym poziomem trudności jest Hard". Autorzy nie zapomnieli jednak o osobach, dla których gra jest zbyt wielkim wyzwaniem i wydali DLC z łatwiejszym wariantem zabawy.

Bezpłatny dodatek zatytułowany W.I.M.P wprowadza kolejny tryb - Easy. Zgodnie z nazwą, rozgrywka jest znacznie prostsza. Pokonywanie kolejnych przeciwników i omijanie przygotowanych przez autorów pułapek nie sprawia problemów.

Na nowym poziomie trudności, kierowana przez graczy postać dysponuje większą liczbą punktów życia. Podczas zabawy można natknąć się na więcej przedmiotów. Nie zabrakło też innych rozmaitych ułatwień.

Sama produkcja jest dwuwymiarową platformówką o wysokim stopniu brutalności. Produkcja porównywana jest do Dooma, choć oczywiście wydarzenia przedstawione zostały w zupełnie odmiennej perspektywie.

Reklama

W trakcie zabawy wcielamy się w tytułowego Butchera - cyborga, którego zadaniem jest pozbycie się wszystkich ludzi. Maszyna dysponuje zróżnicowanym arsenałem, obejmującym między innymi strzelby i granatniki. Poniżej można obejrzeć zabawny zwiastun poświęcony bezpłatnemu DLC z łatwym poziomem trudności:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy