Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Polskie Agony jednak nie doczeka się nieocenzurowanej wersji

​Polskie studio Madmind poinformowało, że wbrew wcześniejszym obietnicom, nie udostępni nieocenzurowanej wersji horroru Agony.

Tuż po premierze gry odpowiedzialni za projekt developerzy ujawnili, że zamierzają przygotować specjalną edycję tytułu o nazwie Unrated. Wydanie miało zawierać wszystkie elementy, które usunięto z podstawowej produkcji.

Reklama

We wpisie opublikowanym na platformie Steam twórcy oświadczyli jednak, że nieocenzurowana wersja Agony ostatecznie nie ujrzy światła dziennego. Plany zmieniono ze względu na kwestie "techniczne i prawne".

Jednocześnie poinformowano, że samo Madmind zmaga się obecnie z problemami finansowymi. Wygląda na to, że stworzony przez studio horror nie odniósł spodziewanego sukcesu, wpędzając firmę w kłopoty.

Autorzy podkreślili jednak, że nadal będą naprawiać produkcję - opracowywaniem nowych aktualizacji zajmie się część członków zespołu. W ciągu kilku dni na Xbox One pojawi się łatka usuwająca błędy występujące na mocniejszym modelu konsoli (X). W tym tygodniu na wszystkich platformach sprzętowych ukaże się zaś następny patch, który między innymi udoskonali oświetlenie.

W Agony gracze wcielają się w "umęczoną duszę", która pozbawiona jakichkolwiek wspomnień trafia do piekła. Aby uciec ze złowrogiej pułapki, bohater musi odnaleźć Czerwoną Boginię, która jako jedyna wie, jak wydostać się do świata żywych.

Specjalną zdolnością podopiecznego jest możliwość przejmowania kontroli nad umysłami napotkanych istot - nie tylko ludzi, ale i demonów. Nie zabrakło oczywiście walki z przeciwnikami, a same starcia są dosyć brutalne.

Dowiedz się więcej na temat: Agony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje