Polski WW2 Rebuilder pozwoli odbudować miasta po wojnie

​WW2 Rebuilder to całkiem interesująca produkcja, w której - dla odmiany - nie zajmiemy się burzeniem i mordowaniem, lecz odbudową zniszczeń wojennych po bombardowaniach II wojny światowej. Za projekt odpowiada wrocławskie Madnetic Games oraz firma wydawnicza PlayWay.

"Rozejm nie oznacza powrotu do normalności. Druga Wojna Światowa odcisnęła swoje piętno na miastach Europy, a z ruin musieli je podnieść nowi bohaterowie - zwykli mieszkańcy, którzy połączyli swoje wysiłki, aby odbudować zniszczone domy, ulice i fabryki" - czytamy w opisie gry na Steamie.

Odwiedzimy więc kilka miast zaraz po bombardowaniu, jak na przykład Londyn zniszczony nalotami bombowymi podczas Blitzu. Szybko trzeba będzie jednak przestać podziwiać zniszczenia i zabrać się do roboty, zaczynając od usuwania gruzów, by później zająć się ważną infrastrukturą i budynkami.

Reklama

"Oczyść miasto z gruzów, aby móc rozpocząć odbudowę. Tnij wraki i rozbijaj resztki ścian. Ocalałe cegły mogą zostać użyte ponownie i nawet zwykłe śmieci przydadzą się do wypełniania ubytków w ulicach" - napisano dalej. Nie zabraknie ciężkiego sprzętu oraz narzędzi do wykorzystania w pracy.

"Dzięki tobie do miasta wrócą kolory i życie" - zapewniają twórcy. Tytuł nie ma jeszcze daty premiery. Jak na PlayWay przystało, na razie nie warto także zbytnio sugerować się trailerem, który prezentuje raczej ogólny zamysł niż finalną jakość oprawy graficznej. Zamysł jest jednak ciekawy.

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: WW2 Rebuilder

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy