Polski Serial Cleaner w tym tygodniu trafi na Nintendo Switch

​Twórcy Serial Cleaner z polskiego studia iFun4All ujawnili dokładną datę premiery gry w wersji przygotowywanej z myślą o konsoli Switch.

Jak poinformowali odpowiedzialni za projekt developerzy, produkcja pojawi się na platformie japońskiej firmy Nintendo jeszcze w tym tygodniu - 30 listopada. Cenę ustalono na równowartość 14,99 dolarów, czyli około 53 zł.

Gra opiera się na dosyć niecodziennych założeniach. Kierujemy tytułowym "czyścicielem", który zajmuje się sprzątaniem różnorodnych miejsc zbrodni. Naszym zadaniem jest jednak nie tyle usuwanie plam krwi czy zanieczyszczeń, co pozbywanie się wszelkich śladów mogących połączyć zleceniodawcę z przestępstwem - w tym ciał i dowodów.

Reklama

Problemem może okazać się jednak patrolująca teren policja. Nie obędzie się bez unikania stróżów prawa - złapanie na gorącym uczynku zakończy rozgrywkę. Twórcy podkreślają, że często do danego etapu trzeba podchodzić kilka razy. Tyle tylko, że przy każdej próbie ustawienie niektórych elementów ulega zmianie.

Produkcja przypomina gry z serii Hotline Miami. Wydarzenia ukazano z perspektywy kamery zamieszczonej nad danym poziomem, poza tym nie zabrakło oprawy wizualnej utrzymanej w kolorowym stylu.

Serial Cleaner w lipcu tego roku ukazało się na trzech platformach sprzętowych - PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Poniżej zaś można obejrzeć zwiastun prezentujący tytuł w wydaniu Nintendo Switch:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Serial Cleaner
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama