Polski Serial Cleaner może doczekać się ekranizacji

Serial Cleaner - fragment filmu promującego polską grę /materiały źródłowe

​Serial Cleaner - niezależna gra stworzona przez polskie studio iFun4All - okazało się całkiem udanym tytułem. Teraz okazuje się, że może trafić na srebrny ekran.

Odpowiedzialni za powstanie projektu developerzy poinformowali, że nawiązali współpracę z firmą DJ2 Entertainment. Wspólnie zamierzają przygotować film kinowy lub serial telewizyjny na podstawie wydanej w ubiegłym miesiącu produkcji.

Szczegółów na temat projektu nie ujawniono. Drugi z wymienionych podmiotów - zaangażowany obecnie w prace nad ekranizacjami między innymi Life is Strange, Sleeping Dogs i Little Nighmares - zajmie się poszukiwaniem "chętnych do stworzenia i sfinansowania" adaptacji. Skompletuje również obsadę.

Reklama

Należy jednak pamiętać, że ogłoszenie planów przygotowania adaptacji, nie oznacza, że projekt zostanie zrealizowany. Kluczowe jest znalezienie osób, które mogłyby podjąć się stworzenia obrazu na podstawie polskiej gry.

Serial Cleaner jest skradanką, w której gracze wcielają się w tytułowego "czyściciela" - osobnika odpowiedzialnego za usuwanie dowodów z miejsc zbrodni. Gracze muszą pozbywać się śladów krwi oraz innych tropów, które mogłyby naprowadzić na trop morderców. Jednocześnie trzeba omijać patrolujących teren policjantów. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun gry zrealizowany przy udziale prawdziwych aktorów:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Serial Cleaner
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama