Reklama

Polski House Flipper coraz bardziej popularny

​Polskie PlayWay przedstawiło nowe dane temat sprzedaży wydanego w połowie maja bieżącego roku House Flipper.

Jak poinformowali przedstawiciele firmy, produkcja, która w Polsce ukazała się pod nazwą Generalne Remonty Domów, dotychczas rozeszła się w 400 tysiącach egzemplarzy. Warto zaznaczyć, że w zaledwie trzy dni od premiery osiągnięto wynik 80 tysięcy kopii.

W wystosowanym komunikacie stwierdzono, że gra "może iść drogą serii Car Mechanic Simulator", trafiając na "kolejne urządzenia". Tym samym ponownie potwierdzono, że w przyszłości zawita na następne platformy sprzętowe - konsole Xbox One i PlayStation 4 oraz urządzenia mobilne.

W przygotowanym przez krakowskie studio Empyrean tytule gracze kierują poczynaniami inwestora zajmującego się remontowaniem domów w celu sprzedania nieruchomości z zyskiem. W trakcie rozgrywki należy odnawiać i udoskonalać różne elementy budynku, co wiąże się na przykład z rozwalaniem ścian, malowaniem powierzchni i układaniem płytek.

Reklama

Warto zaznaczyć, że projekt przynosi zyski zarówno dla wydawcy, jak i twórców. W ciągu pierwszej doby obecności na rynku zwróciły się fundusze zainwestowane w prace nad grą i działania marketingowe - łączny budżet wynosił "poniżej 550 tysięcy złotych".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: House Flipper

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy