Polska gra pomogła im odnaleźć miłość życia

Co prawda do święta wszystkich zakochanych - Walentynek - jeszcze daleko, ale, jak śpiewał klasyk - w powietrzu już unosi się sporo miłości. W dodatku można ją spotkać nie tylko na ulicach, ale jak się okazuje także w cyberprzestrzeni, gdzie według ostatnich badań, szanse na trwały związek zdecydowanie wzrastają! Nie wierzycie? Czytajcie dalej.

Takie historie, jak śluby w grach zawsze dzielą odbiorców na kilka obozów - jednych chwytają za serce, podczas gdy w innych wywołują co najwyżej politowanie. Niezależnie od tego, do której z wyżej wymienionych grup się klasyfikujecie, tego typu sytuacje zdarzają się coraz częściej i nie ma w tym wcale nic dziwnego.

W dzisiejszym świecie coraz więcej ludzi narzeka na "środowisko", w którym żyje, cierpi na brak czasu, czy po prostu nie wierzy w to, że może spotkać swoją drugą, perfekcyjną połówkę. Natłok codziennych zajęć w połączeniu z niską samooceną rzeczywiście mogą przytłaczać i zniechęcać do spotkań, ale, jak się okazje, to wcale nie przekreśla szans na stworzenie perfekcyjnego związku.

Reklama

Idealnym przykładem na to może być francuska para graczy, którzy poznali się dzięki polskiej produkcji - Blood Wars. Gaia i Amaterasu, bo tak nazywają się  zakochani, swoją pierwszą randkę odbyli w nietypowym miejscu - na najstarszym serwerze francuskim. Amaterasu po raz pierwszy zarejestrował się w 2008 roku, a jego aktualna partnerka Gaia, dołączyła do gry w 2012 roku.

Dzięki swemu samozaparciu, ale także przezwyciężeniu wielu obaw, udało im spotkać w realnym świecie i w końcu spełnić swoje największe marzenie - wziąć ślub. Zakochana para powie sobie sakramentalne "tak" już za kilka dni, bo 5 października. Ceremonia odbędzie się w uznawanym za jeden z najromantyczniejszych zakątków świata - Francji.

Z tej okazji producent polskiej gry Blood Wars postanowił zorganizować zakochanym miły prezent. Na oficjalnym profilu produkcji w serwisie Facebook - tutaj - opublikowany zostanie specjalny post, w którym twórcy zachęcać będą do pozostawianiu życzeń dla młodej pary.

To jednak nie wszystko, co przygotowała ekipa Blood Wars. Jak poinformowali, w profilach i rankingach Amaterazu i Gaii umieszczone zostaną specjalne grafiki obrączek z indywidualnymi dedykacjami, które wyświetlać się będą, po najechaniu kursorem na obrazki.

Ponadto na wszystkich dostępnych w grze Blood Wars serwerach zorganizowane zostanie specjalne wydarzenie - "Więzy Krwi". Event trwał będzie od 7-13 października i sprawi, że w tym czasie, bonusy za codzienne logowanie Beda aktywne dla wszystkich akcji wykonywanych danego dnia, a każdy gracz otrzyma dodatkowo +100 punktów do szczęścia.

Przypominamy, że Blood Wars to popularna, darmowa gra MMORPG.Tytuł pozwoli wcielić się w postać jednego z tysięcy wampirów walczących o dominację w ostatnim mieście na Ziemi.  By rozpocząć zabawę wystarczy przeciętnej klasy komputer, aktualna przeglądarka internetowa oraz połączenie z siecią.

Serwis Gry Interia wspiera tego typu inicjatywy i razem z producentami gry dołącza do życzeń dla zakochanych narzeczonych. Oby ich uczucie trwało równie długo, co życie postaci, w które wcielają się na co dzień w wirtualnym świecie Blood Wars (czyli wiecznie - przypisał autor). Rozwody, nawet te w cyberprzestrzeni, raczej nie należą do najprzyjemniejszych.

Wszystkich graczy zapraszamy do darmowej rejestracji i gry w Blood Wars.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Blood Wars - Wojny Krwi | gry online
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy