Reklama

Polska gra mobilna, w którą możesz pograć razem ze swoim dzieckiem

​Czy bawiłeś się kiedyś ze swoim dzieckiem w zagadki? Przepis na udaną zabawę jest prosty: usiądź razem z dzieckiem, znajdź fajną książeczkę i wymyśl zagadki. Ale co w przypadku, gdy do głowy nie przychodzą już nowe zagadki, a wszystkie książeczki są już kilkukrotnie przeczytane?

Młode trójmiejskie studio gier toottoot.pl zrobiło cyfrowe zagadki, w które można grać godzinami. Gra “TooTTooT Zagadki" zamiast izolować dziecko od rzeczywistości, pozwala na wspólną zabawę rodzica z dzieckiem. Zasady gry są proste: rodzic czyta bądź wymyśla zagadki dotyczące pór roku, a dziecko znajduje odpowiedź.  Jest również tryb, w którym dzieci mogą grać samodzielnie - przydaje się on, gdy już nie masz sił na bycie kreatywnym, bądź jesteście w podróży. 

"Stworzenie tej gry było świetną zabawą dla całej mojej rodziny. Moje dzieci nie tylko wymyśliły część zagadek, ale również użyczyły nam swoich głosów. Są bardzo dumne z naszej produkcji" - mówi Jakub Mierzewsk,i Game Designer.

Reklama

Gra zaprojektowana jest dla dzieci od 3 do 5 lat. Jest w pełni dostosowana dla małych rączek.

W projekt zaangażowani byli: logopeda, polonistka, dzieci twórców oraz znajome przedszkolaki (najlepsi testerzy). Po wielu iteracjach powstała gra, która śmieszy, uczy i integruje rodziców z dzieckiem. Nie ma w niej żadnych reklam. Jest to aplikacja do rozpoczęcia przygody z grami mobilnymi.

Gra jest prosta i trudna jednocześnie. Prosty jest sam jej mechanizm, trudne bywają zagadki. W “TooTTooT Zagadki" są cztery pory roku, a do każdej z nich jest losowany inny zestaw zagadek. Gra wymaga myślenia. Za prawidłowe odpowiedzi dostaniecie prezent: pięknie ilustrowane i opowiedziane przez dzieci historyjki tytułowego słonia TooTTooT. To, co wyróżnia grę, to tryb w którym rodzice czytają i wymyślają zagadki.  Nasza aplikacja składa się z mnóstwa zagadek, co pozwala na wiele godzin wspólnej zabawy.

TooTTooT Zagadki - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy