Reklama

Polonez trafił do GTA V za pośrednictwem modyfikacji

​Polonez to jeden z kultowych samochodów wyprodukowanych w Polsce. Dzięki jednemu z fanów, autem można jeździć w Grand Theft Auto V.

Internauta znany w sieci, jako darewnoo opracował modyfikacje do produkcji studia Rockstar, który wprowadza do gry słynne rodzime auto. Pojazd dostępny jest przy tym w dwóch edycjach - tradycyjnej oraz w wersji ambulansu.

Mod oryginalnie powstał z myślą o poprzedniej części gangsterskiego cyklu - czwartej. Autor zdecydował się jednak przenieść wyprodukowaną przez polską Fabrykę Samochodów Osobowych maszynę do Grand Theft Auto V.

Przygotowaną przez użytkownika darewnoo modyfikację, która implementuje do gry auto marki Polonez, ściągnąć można za darmo. Odpowiednie pliki można pobrać na stronie projektu w serwisie GTA5-Mods pod TYM adresem.

Reklama

Problem może jednak sprawić sama instalacja moda, ponieważ nie należy do najprostszych. Warto więc zapoznać się ze specjalnym, opublikowanym w serwisie YouTube filmem, w którym twórca tłumaczy, co należy zrobić, by samochód pojawił się w produkcji.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy