Reklama

Polacy stworzyli replikę broni z God of War

​Dwóch fanów God of War z Polski wpadło na nietypowy pomysł - postanowili odtworzyć replikę oręża z najnowszej odsłony cyklu.

Użytkownicy o pseudonimach Trollsky i Paps zajmują się konstruowaniem broni białej, a efekty swoich prac prezentują w filmach publikowanych w serwisie YouTube. Panowie połączyli siły, by odtworzyć Lewiatana - topór, którym Kratos posługuje się w grze.

W udostępnionym materiale pokazano - oczywiście w bardzo dużym skrócie - proces powstawania narzędzia. Przedstawiono więc między innymi kucie gorącej stali oraz przygotowywanie znanych z produkcji zdobień.

Warto zaznaczyć, że w grze autorstwa studia Sony Santa Monica unikalną cechą oręża jest fakt, że po rzucie wraca do rąk właściciela. W ten sposób może służyć nie tylko do walk w zwarciu, ale również do potyczek na dłuższy dystans i rozwiązywania prostych łamigłówek.

Reklama

Akcję God of War osadzono po wydarzeniach z poprzednich części. Ponownie kierujemy poczynaniami Kratosa, który tym razem mierzy się nie z greckimi, a nordyckimi bogami. Wraz z synem - Atreusem - wyrusza w podróż do odległego świata, by na "najwyższej z gór" umieścić prochy zmarłej żony.

Wspomniane nagranie poświęcone tworzeniu repliki Lewiatana można obejrzeć poniżej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje