Pół godziny akcji z Watch Dogs Legion

​Ubisoft nie próżnuje i wręcz zasypuje rozgrywką z zapowiedzianej na targach E3 gry akcji Watch Dogs Legion. Już podczas konferencji Ubisoftu zaprezentowano sporo rozgrywki, a teraz otrzymujemy kolejna jej porcję, i to w wyjątkowo obszernym wydaniu: pół godziny rozbijania się po Londynie.

Pierwsza część materiału to gameplay głównie jako... starsza pani, wykonująca misję rekrutacji innego hakera w szeregi naszej grupy śmiałków. Aby wykonać zadanie, przekradamy się do siedziby Nowego Scotland Yardu, który służy w grze za bazę operacyjną prywatnej, brytyjskiej armii.

Wewnątrz kasujemy dane, który służyły innej firmie - Albion - do szantażowania niejakiego George'a Penna. Właśnie tego pana chcemy zaprosić do szerszej współpracy, więc najpierw trzeba oddać mu przysługę i pozbyć się wrażliwych materiałów. Po rekrutacji zagramy także jako sam Penn.

Reklama

Wszystko to w zgodzie z główną atrakcją tytułu, czyli właśnie faktem, że pokierujemy dowolną postacią niezależną znalezioną w wirtualnym Londynie. Liderem londyńskiego ruchu oporu jest wspomniana sztuczna inteligencja, a celem jest założenie własnej grupy bojowników.

Co interesujące, twórcy przygotowali sporo przeróżnych perków, osobowości i animacji, by każdy z "przejmowanych" rekrutów wydawał się być jak najbardziej unikatowy. W zależności od wybranej osoby nieco inaczej mają nawet przebiegać główne misje fabularne. Czas pokaże, w jakim stopniu.

Poniższy materiał wideo pozwala przyjrzeć się także innym elementom produkcji: są samochody, które mogą dowieźć nas w dowolne miejsce całkowicie automatycznie, a także rzut oka na mapę wirtualnego Londynu, podzielonego w Watch Dogs Legion na osiem odrębnych dzielnic.

Co najważniejsze: data premiery. Futurystyczna produkcja ukaże się 6 marca 2020 roku, a platformy docelowe to PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Świat jest dużo bardziej futurystyczny. Dość powiedzieć, że jedyną stałą postacią jest towarzysząca nam sztuczna inteligencja.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Watch Dogs Legion

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy